Katarzyna i Robert Król z Centrum Tańca Fiesta w miniony weekend zdobyła wicemistrzostwo Polski. Serdecznie gratulujemy naszym tancerzom.

W miniony weekend tj. 12-13 listopada odbywały się Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10-ciu tańcach w Gogolinie. W turnieju tym brała udział również nasza para seniorów z Centrum Tańca "FIESTA", działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Robert Król i Katarzyna Król.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Robert i Kasia uzyskali awans do rundy finałowej, a w finale wywalczyli 3 miejsce, zdobywając brązowy medal i tytuł drugich Wicemistrzów Polski.

Listopad przynosi naszym parom ogromne sukcesy. Nasza para juniorów młodszych w kategorii 12-13 lat Piotr Wojaczek i Agata Breitkopf zdobyła tanecznego Oscara zajmując 1 miejsce w swojej kategorii na "DANCE OSCARS 2016" World Open Competition i uzyskała awans do klasy tanecznej "D".

Obie pary trenują pilnie pod okiem Marka Trzemżalskiego. Mamy nadzieję, że w końcówce tego roku będą następne sukcesy.