Taneczna para seniorów: Robert i Katarzyna Król z Centrum Tańca "FIESTA" w K-Koźlu, w sobotę, 3 grudnia w Dąbrowie Tarnowskiej k/Tarnowa zdobyła 1 miejsce w tańcach standardowych i 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich w Finałowym Turnieju Grand Prix Polski Seniorów, uzyskując tym samym awans do klasy tanecznej B.

Turniej ten był ostatnim w tym roku turniejem rangi Grand Prix Seniorów i kończył jego cykl. W rocznym podsumowaniu  tego cyklu w swojej kategorii,  nasza para również okazała się najlepsza, zajmując 1 miejsce w rankingu Grand Prix Seniorów w stylu standardowym jak i 1 miejsce w stylu latynoamerykańskim, powtarzając tym samym sukces z ubiegłego roku.                                                                                

3.12.2016 Robert i Kasia trener Finał GPS w Dąbrowie Tarnowskiej
Po ostatnich sukcesach Roberta i Kasi:  Brązowy medal na Mistrzostwach Polski PTT w 10-ciu Tańcach  i Mistrzostwo Okręgu Opolskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, zwycięstwo w końcowej klasyfikacji Grand Prix Seniorów jest wspaniałym podsumowaniem i ukoronowaniem całego roku tanecznego, startów na  wielu turniejach tańca, wytężonej pracy na treningach i obozach tanecznych pod okiem trenera Marka Trzemżalskiego. Udowadniają tym samym, ze tańczyć może każdy, nie tylko dzieci i młodzież, ale również, a może przede wszystkim dorośli. Pokazują, że obowiązki rodzinne i  praca zawodowa nie są przeszkodą w  rozwijaniu swojej pasji i w osiąganiu sukcesów w tej dziedzinie.

3.12.2016 Robert i Kasia Finał GPS w Dąbrowie Tarnowskiej 1 ST
Trzeba przyznać, że nie zawsze jest to łatwe i często wymaga pewnych wyrzeczeń. Seniorzy, zależnie od wieku i umiejętności taneczne podzieleni są na kategorie wiekowe (senior I, II, III, IV) i klasy taneczne (F, E, D, C, B, A, S). W planach na przyszłość Roberta i Kasi jest uzyskanie awansu do kolejnej klasy, tym razem klasy A krajowej mistrzowskiej, jak również udział w turniejach tańca poza granicami naszego kraju. Wiemy, że nie jest to proste zadanie i wymagać będzie poświęcenia, zaangażowania, wytrwałości, konsekwencji i wielu godzin treningów. Ale wierzymy głęboko, że w przypadku naszej kędzierzyńskiej pary jest to możliwe i życzymy im powodzenia i kolejnych sukcesów.